HAKKIMIZDA


Techzone Bilgisayar Network ve Bilgisayar sistemleri, OEM malzemeleri, Ticari yazılımlar, Alt yapı dahil olmak üzere projelendirme, Destek ve Danışmanlık konularındaki bilgi ve tecrübelerini müşterilerimizin hizmetine sunmak ve “Sürekli Müşteri Memnuniyeti” sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün yelpazesini her geçen gün arttıran Techzone Bilişim Teknolojileri uzman ve eğitimli teknik kadrosuyla konusuna hakim, sunduğu ürün ve stok zenginliği, pazarlama ve teknik desteğiyle sektöründeki seçkin firmalar arasında yerini almıştır.

Faaliyetlerini kurumsal ve orta ölçekli firmalar üzerinde yoğunlaştıran firmamız, Satış, Pazarlama, Yazılım, Sistem Destek ve Teknik Servis departmanları ile gerek telefonda gerekse yerinde, problemlerinize hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Firmamız, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Yıllık Bakım Sözleşmesine yönelmiştir. Bu sayede sistemlerin sürekli kontrol altında tutulmasını sağlamakta ve teknolojik yeniliklere uyumunu kolaylaştırmaktadır. Müşterileriyle yaptığı özel anlaşmalar sonucunda belirlenen en kısa sürede arızaya müdahale etmeyi ve kesintisiz çalışmayı sağlamaktadır.

HAKKIMIZDA

Firmamız 2011 yılında Bilgisayar Atölyesi adında 8 metre kare alan içerisinde kurulmuştur. Gün geçtikçe müşteri ağımız genişlemiştir ve verdiğimiz kaliteli hizmetle birlikte firmamız hızla büyümeye başlamıştır. 2015 yılında Techzone Bilişim Teknolojileri ismiyle değişikliğe gitmiş olup, hem kurumsal alanda, hem tüketici alanında kalite hizmet vermeye devam etmekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Bakım Anlaşması
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Satışı
Network
Web Tasarım
Notebook Tamiri
Ekran Tamiri
Yazıcı Tamiri
Kartuş Toner Dolum, Muadil Toner Satış

BİZE ULAŞIN

Uğurmumcu Mahallesi
Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi
No:47/B
Sultangazi/İSTANBUL
TEL: 0(212) 475 4 475
Fax: 0(212) 475 4 475
Mail: info@techzonebilisim.com